Ana SayfaHaberler21. Roxy Müzik Günleri başladı

21. Roxy Müzik Günleri başladı

Bu sene 21’incisi düzenlenecek olan Roxy Müzik Günleri’ne katılımlar başladı. 30 Mart’a kadar başvuru yapabileceğiniz Roxy Müzik Günlerinin finali 13 Mayıs’ta gerçekleşecek.

1996 yılından bu yana Teoman, Aylin Aslim, Ceylan Ertem, Melis Danişmend, Replikas, Nekropsi, Gevende, Siddhartha, Eskiz, Barıştık Mı, Pickpocket gibi birçok ismi müzik dünyasına kazandıran Roxy Müzik Günleri, ufak bir aranın ardından bu sene 21. kez bizimle olacak.

18 Ocak – 30 Mart 2022 tarihleri arasında başvuruların kabul edileceği yarışmada finale kalanlar, bestelerini canlı olarak 10-11-12 Mayıs’ta sahnede çalacak, böylece dinleyici ve müzik sektörüne bestelerini ve kendilerini tanıtan müzisyenler performanslar sonrasında da çeşitli ödüller kazanacaklar. Ödüller 13 Mayıs 2022 tarihinde bir törende açıklanacak.

ROCK, HIP HOP, CAZ, ELEKTRONİK; HER JANRAYA AÇIK 

Başvuruları 18 Ocak-30 Mart tarihleri arasında yapılacak olan 21. Roxy Müzik Günleri’ne, 18 yaşından büyük tüm amatör ve profesyonel katılımcılar kendi bestesi ile katılabiliyor.

Bu sene jüri üyeleri ise Aylin Güngör, Barış Akpolat, Cem Selcen, Cenk Durlu, Deniz Kuzuoğlu, Dj Sivo, Ece Duyar, Gaye Su Akyol, Gülşah Güray, Hakan Tamar, İpek Atcan, Kanat Atkaya, Murat Abbas, Murat Beşer, Murat Hasarı, Murat Öztürk, Ömer Ahunbay, Özge Fışkın, Taner Öngür, Şafak Ongan olarak belirlendi.

Başvuru formu ve detaylı katılım koşullarına buradan erişebilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR