Ana SayfaMüzik4 unutulmaz stage dive anı

4 unutulmaz stage dive anı

Kim istemez ki kalabalıkların orta yerine sahneden atlamak? Sonra eller üzerinde crowd surfing yapmak? O an hiçbir şeyi umursamamak ve insanlara güvenmek? “Ben isterim!” dediğinizi duyar gibiyiz! Eğer istiyorsanız önce bu 4 çılgın stage dive anını izlemenizi öneriyoruz. Sonra bir düşünmenizi, “Acaba bu kadarını yapabilir miyim?”

Eddie Vedder

Sene 1992. Sahnede Pearl Jam. ‘Porch’ çalıyorlar. Eddie Vedder stage dive yapmaya karar veriyor ama ne stage dive! Sahnenin hemen yanındaki direğe tırmanıyor ve de kendini insan kalabalığının üstüne bırakıyor! Sahi, böyle bir stage dive yapmak ister miydiniz?

Iggy Pop

Yıllar önce Rock’n Coke kapsamında ülkemizi ziyaret eden Iggy Pop, Carnegie Hall konserinde ‘I Want to Be Your Dog’ şarkısında öyle bir gaza geliyor ki kendini seyircinin kollarına atmaya karar veriyor. Ama bakın seyirci ne yapıyor 🙂 Bu arada her ne kadar videoda “son stage dive’ı” deseler de öyle olmuyor elbet!

Sid Wilson

Slipknot‘ın en çılgın üyelerinden Sid Wilson, hem sahnede yerinde durmamasıyla hem de stage dive’ları ile meşhur. Hangisini seçsek bilemeyeceğimiz kadar çok. O sebeple kolaj bir videoya sığınmaya karar verdik.

Fred Durst

Sene 1998 (anlıyoruz ki 90’lı yıllarda stage dive konusu bir başka çılgın!) Limp Bizkit‘in solisti Fred Durst sahnenin tepesine tırmanıyor ve kendini Hammerstein Ballroom’daki izleyicinin üstüne bırakıyor. Ve bu atlayış yıllarca konuşuluyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR