Ana SayfaalternatifAdakanbo'nun yeni teklisi "Kaç Ama Bi' Söyle" dikkat çekiyor

Adakanbo’nun yeni teklisi “Kaç Ama Bi’ Söyle” dikkat çekiyor

Yeni nesil prodüktör ve şarkıcılardan Adakanbo’nun yeni teklisi “Kaç Ama Bi’ Söyle”, video klibiyle birlikte BBI Music Co. etiketiyle yayında.

Yaklaşık bir senedir Adakanbo projesiyle üretimlerini yayınlayan Ada Kanbur, müziği ile insanların duygusal durumlarını ve anılarını tetiklemeye çalışırken, beat’lerin üstüne anlamsız sözlerden oluşan müzik endüstrisine bir tepki koymayı amaçlıyor.

Kendi yazdığı sözlerini, çoğunlukla yine kendi yaptığı müzikleriyle birleştirerek, bu yıl başından itibaren yayınlamaya başlayan Adakanbo, beşinci teklisi “Kaç Ama Bi’ Söyle“yi, 13 Kasım tarihinde BBI Music Co. aracılığıyla video klibiyle birlikte müzikseverlere servis etti.

Afterwork ekibinden Yasin Arıbuğa yönetmenliğinde çekilen ilk video klibini paylaşan Adakanbo, yeni teklisinde krizlerden doğan güneşlerden ve çoğu zaman çok düşünüp bazı şeyleri takmamanın zararları arasında gidip geliyor. Sıkışmanın, tükenmiş hissetmenin ve yanlış seçimler yapmanın, bizi hiçbir zaman kendimiz olmaktan vazgeçirmemesini ve dürüst olmamızı engellememesini temenni ediyor.

Adakanbo, ağırlıklı olarak R&B ve hip-hop kategorisinde yaptığı parçalarını, BBI Music Co. ile yaptığı iş birliği sonrasında hızla yayına alıp bir EP’de toplamayı amaçlıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR