Ana SayfarockAdamlar ilk kez Harbiye Açıkhava'daydı

Adamlar ilk kez Harbiye Açıkhava’daydı

Alternatif rock müziğin güçlü temsilcilerinden Adamlar, ilk kez Harbiye Açıkhava sahnesinde İstanbullular ile buluştu.
Adamlar, Bayhan Prodüksiyon organizasyonuyla gerçekleşen “Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi” konser serisinde dün gece sahnenin sahibiydi.
Tolga Akdoğan(solist), Gürhan Öğütücü(gitar), ve Berkan Tilavel(davul) ve Berat İşçioğlu(bas gitar)’ndan oluşan ADAMLAR grubu, Dünya Günlükleri albümlerinden “Mavi Ekran” ile gecenin açılışını yaptı. Grubun kuruluş aşamasında yer alan Emre Malikler(gitar), Adamlar’ın ilk  solo Harbiye konserinde arkadaşlarını yalnız bırakmayarak sahnede yerini aldı.

Dijital platformlardaki başarısı ve konserleri ile ciddi bir kitleye sahip olan Adamlar, “Sarılırım Birine”, “Acının İlacı”, “Rüyalarda Buruşmuşuz”, “Zombi” gibi şarkılarını seyircileriyle birlikte söyledi.

adamlar-harbiye-acikhava2

“ÜLKEMİZ YANIYOR, ÇOK ÜZÜLÜYORUZ”

Sahnede ülkemizi etkisi altına alan orman yangınlarla ilgili de konuşan ADAMLAR, “Ülkemiz yanıyor, çok üzülüyoruz. İçimize atıyoruz, derine iniyoruz” diyerek “Derine İndik” şarkılarını seyircilerle birlikte söyledi. Müziklerinde rocknroll, blues ve hiphop öğelerini bir arada sunan ve kendilerine has şarkılarını yorumlayan Adamlar, Harbiye sahnesinde 2 saat aralıksız performans sergiledi.
Adamlar, İstanbul’un ardından Arsuz, İzmir, Mersin, Ankara konserleri ile 2021 yaz turnesine devam edecek.
ADAMLAR
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR