Ana SayfaalternatifAdamlar'dan yeni EP: Harekete Kimse Mâni Olamaz

Adamlar’dan yeni EP: Harekete Kimse Mâni Olamaz

Alternatif rock sahnesinin başarılı ekibi Adamlar bu kez alternatif ve elektronik sound’u birleştiren EP’leri Harekete Kimse Mâni Olamaz‘la karşımızda.

Adamlar grubu, uzun süren sessizliğin ardından kendine has yeni tavırlarıyla müzikseverlerle buluşuyor. Albümün ilk bölümü olan ve dört şarkıdan oluşan yeni EP’leri Harekete kimse mâni olamaz. Part1 yayında.

adamlar harekete kimse ep2

Söz ve müzikleri Tolga Akdoğan’a ait olan şarkıların düzenlemesinde yine Tolga Akdoğan ile Emre Malikler ve Gürhan Öğütücü imzası bulunuyor.

Elektronik ve alternatif müziği kesiştiren yeni EP Harekete kimse mâni olamaz.; perküsif elementler ve karanlık ambiyansların, alaturka ve rap vokallere eşlik etmesi ile saykedelik bir hava yaratıyor. “Kendini yenileyerek dönüşmek bu hayatın bitmeyen yolculuğu” şeklinde özetledikleri dört şarkıdan oluşan EP, dinleyicileri Adamlar’ın müziğinde yeni keşiflere çıkarıyor.

EP’nin çıkış şarkısı Dal için çekilen, izleyiciyi kendisi içinde bir yolculuğa çıkaran klibin yönetmen koltuğunda Burak Kolcu oturuyor.

ADAMLAR

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR