Ana SayfaHaberlerAdamlar’ın yeni EP’sinden ilgi çekici video: ‘Hayret’

Adamlar’ın yeni EP’sinden ilgi çekici video: ‘Hayret’

Alternatif rock sahnesinin sevilen grubu Adamlar yeni EP’leri “Harekete Kimse Mani Olamaz. Part II”yu çıkış şarkısı ‘Hayret’ için hazırladıkları videoyla yayınladı.

Adamlar’ın, 2021 yılında çıkardıkları “Harekete kimse mâni olamaz.” isimli EP’lerinin ikinci kısmı “Harekete kimse mâni olamaz. Part II” bu hafta yayınlandı. EP’nin çıkış şarkısı ‘Hayret’ için hazırlanan yeni video klipse yalnızca grubun hayranları için değil tüm müzik severler için oldukça ilgi çekici bir görselliğe sahip.

Dört farklı yapay zeka uygulaması kullanılarak materyalleri hazırlanan ‘Hayret’ videosu geleneksel post prodüksiyon yöntemleriyle bir araya getirilmiş. Yönetmenliğini kendisi de aynı zamanda müzisyen olan Cem Adıyaman’ın üstlendiği video özgün bi dijital animasyon estetiği yakalamış.

‘Hayret’in yanı sıra üç parça daha içeren Harekete kimse mâni olamaz. Part II”da şarkıların söz ve müzikleri Tolga Akdoğan’ın imzası taşıyor. İsmini paylaştığı iki yıl önceki EP’nin devamı olma niteliği taşımayan dört şarkı, dinleyicilerini uzun ve döngüsel bir yolculuğa çıkartmayı amaçlıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR