Ana SayfaDünyadanAdele dördüncü albümü 30'u resmen duyurdu

Adele dördüncü albümü 30’u resmen duyurdu

Adele, dördüncü stüdyo albümü 30‘u 19 Kasım Cuma günü yayınlanacağını duyurdu. Albümün ilk single’ı “Easy on Me”yi ise 15 Ekim’de dinleyeceğiz.

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı, büyülü ses Adele’in dinleyicilerini yalnız bırakmayacağını biliyorduk! Bir süredir yeni albümüyle ilgili dikkat çeken paylaşımlar yapan Adele, nihayet dün sosyal medya hesaplarında yayınladığı kapak fotoğrafı ve bir yazıyla dördüncü stüdyo albümünün yayın tarihini paylaştı.

Uzun zamandır hissettiği üzüntü duygusu yüzünden tükendiğini ama dostlarının yanında olarak kendisine destek verdiklerini yazan Adele, 30’u “Evimi ve kalbimi yeniden inşa ettim” cümleleriyle anlattı.

 

View this post on Instagram

 

Adele (@adele)’in paylaştığı bir gönderi

“EV, KALBİNİN OLDUĞU YERDİR”

Adele mesajında şunları yazdı:

“Yaklaşık 3 yıl önce ilk başladığımda kesinlikle umduğum yere yakın değildim. Aslında tam tersi. Rutin ve tutarlığa güvendim. Ve yine de bile isteye, kendimi mutlak bir karmaşa ve iç kargaşa labirentine atıyordum. Yol boyunca kendimle ilgili pek çok şaşırtıcı gerçek öğrendim. Pek çok katmandan kurtuldum ama aynı zamanda yenilerini de edindim. Yararlı ve sağlıklı zihniyetler keşfettim ve sonunda bulduğumu hissediyorum. Hayatımda daha önce hiç bu kadar huzurlu hissetmediğimi söyleyecek kadar ileri giderdim. Ve böylece, sonunda bu albümü çıkarmaya hazırım. Hayatımın en çalkantılı dönemi boyunca ‘yap ya da öl’ halindeydim.

adele easy on me

Bunu yazarken, beni neşelendirmek için bir şişe şarap ve bir paket yemekle gelen arkadaşım geldi. Her zaman en iyi tavsiyeyi veren bilge arkadaşım… Vahşi olan ve ‘S… et, sadece bir kez yaşarsın’ diyeni de unutmamalı.  Bütün gece ayakta durup elimi tutup durup dururken ben nedenini bilmeden hıçkıra hıçkıra ağlayan arkadaşım. Gizlice içeri girip sevildiğimi hissettirmek için bir yüz maskesi, banyo tuzu ve bir dergi bırakan ve  muhtemelen biraz kişisel bakım yapmam gerektiğini hatırlatan o arkadaş! Ve sonra, ne olursa olsun, onlarla görüşmeyi bırakmış olmama rağmen beni kontrol eden o arkadaşım, çünkü kederim beni çok tüketti. O zamandan beri evimi ve kalbimi özenle yeniden inşa ettim ve bu albüm bunu anlatıyor.

Ev, kalbinin olduğu yerdir.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR