Ana SayfaDünyadanAdele: "Herkes beni terk edecek diye bir korkum vardı"

Adele: “Herkes beni terk edecek diye bir korkum vardı”

Geçtiğimiz günlerde yeni albümü 30’dan ilk single’ı “Easy On Me”yi yayınlayan Adele, Rolling Stone dergisinin kapağında yer aldı. 

Adele, “Beni tam anlamıyla yıktı” dediği boşanmasının izlerini anlattığı “Easy On Me” dahil  pek çok şarkısının hikâyesini anlattı.

“Sanırım hiçbir ilişkimde tam anlamıyla yaşamadım” diyen Adele “Gerçekten küçük yaşlardan beri beni her halükarda terk edeceğine dair bir korkum vardı, bu yüzden ayrılacağım ya da kendime ve hiçbir şeye yatırım yapmayacağım derdim” diye ekliyor.

Öte yandan tam anlamıyla bir İngiliz olan Adele’in Los Angeles sevgisi de bu röportajda ortaya çıktı. Adele, ABD turnesi sırasında LA’de bir ev kiralamıştı. Sonrasında ise ünlülerle dolu, etrafı çevrili bir yerleşim bölgesinden ev aldı. Bu kez komşuları Nicole Richie ve Jennifer Lawrence gibi isimlerdi. Aslında Adele öncesinde ünlü arkadaşlar edinmek istemiyormuş. “Ben ünlü değilim” diye düşünüyormuş.

Ama sonrasında oradaki arkadaşlığın onu sakinleştirdiğini söylüyor: “Beni insanlaştırdılar çünkü herhangi bir kapasitede ünlü olan biriyle konuşmaktan kaçınıyordum. Ben böyle, çok İngilizim, diyordum. Onlarla iş hakkında hiç konuşmadık, ki bu inanılmazdı, çünkü çoğu zaman birine yetiştiğimde işimle ilgili her şeyi bilmek istiyorlar ve ben de ‘Bunun hakkında konuşmak istemiyorum. Başka birşey hakkında konuşabilir miyiz?’ derdim”.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Adele (@adele)’in paylaştığı bir gönderi

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR