Ana SayfaDünyadanAdele'in yeni albümü nihayet yayınlanabilecek

Adele’in yeni albümü nihayet yayınlanabilecek

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele’in Simon Konecki ile olan boşanma davası ve gelir paylaşımı konusu nedeniyle yeni albümünü yayınlayamadığı ortaya çıktı.

Daily Mail’in haberine göre 32 yaşındaki şarkıcı Adele 140 milyon sterlin (yaklaşık 1 trilyon 411 milyar TL) değerindeki servetin paylaşılması için son 2 yıldır eski eşi Simon Konecki ile müzakere ediyordu. Eğer bu süre içinde yeni bir albüm yayınlasaydı, Konecki bu albümün gelirlerine de ortak olacaktı.

Müzakereler sonuçlandı ve Adele’in artık yeni bir albüm yayınlamasının önünde hiçbir engel kalmadı. Adele ve Konecki, 8 yaşındaki oğulları Angelo’nun da velayetini paylaştı. 3 yıl evli kalan çift, 2019’un Nisan ayında ayrıldıklarını açıklamış, Adele de bundan 5 ay sonra Konecki’ye boşanma davası açmıştı.

Verdiği 45 kiloyla da gündem olan Adele, geçtiğimiz gün 21 albümünün 10.yılını Instagram hesabından kutlamış ve “Nasıl hissettiğimi ve neler olduğunu hatırlayamıyorum ama beni hayatlarınıza aldığınız için kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim” demişti.

Adele, ilk albümü 21‘i 2011’de çıkarmıştı. 2012’de James Bond filmi şarkısı Skyfall single’ını yayınlayan ünlü şarkıcı, 2015’teki 25 albümüyle hem ABD’de hem de İngiltere’de satış rekorları kırdı. ABD’de çıktığı ilk hafta 3,38 milyonluk satış yapan albüm sadece bir hafta içinde ABD’de yılın en çok satan albümü oldu ve Billboard 200 listesinde uzun bir süre liderliği kimseye kaptırmadı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR