Ana SayfarapAdos, Sokrat St ve Şanışer'den "Herkes Konuşur" yayında

Ados, Sokrat St ve Şanışer’den “Herkes Konuşur” yayında

Türkçe rap müziğin yetenekli MC’lerinden Ados, Sokrat St ve Şanışer’le işbirliği yaptığı yeni şarkısı “Herkes Konuşur”u dinleyicilerle paylaştı.

“Yıkılır”, “Eylül” ve “En Derine” gibi şarkılarıyla fırtınalar estiren Ados, Sokrat St ve Şanışer’le birlikte işbirliği yaptığı yeni şarkısı “Herkes Konuşur”u yayınladı. Sözleri Ados, Sokrat St ve Şanışer imzası taşıyan şarkının beat’leri Azel Bert ve Can Vatansever imzalı.

Klibin yönetmeni ise. Mustafa Ateş.

Adem Oslu adının ve soyadının ilk iki harfini alarak oluşturduğu ADOS ismi ile rap dünyasında boy göstermektedir. Müziğe ilk adımlarını ikibinli yılların başında attı. 2007 yılında ilk underground albüm çalışması ‘Şehrin Kartalı’nı yayınladı. Yine aynı yıl içerisinde ‘Bilinç Altıma Kaçırdım’ isimli ikinci albüm çalışmasını dinleyicilerin beğenisine sundu. Bir yıl aradan sonra ise üçüncü albüm çalışması ‘Ekimoz’ ile kendi müziğini ortaya koyarak dinleyici kitlesini oluşturmayı başardı.

Son olarak verdiği iki yıl aradan sonra 2011 yılının ilk ayında aynı zamanda yılın ilk albümü olma özelliğin taşıyan birçok farklı konuyu ele aldığı ‘Eskiz’ isimli albüm çalışmasını sınırlı sayıda bastırarak satışa sundu. Ayrıca albümleri haricinde yayınladığı şarkıları ve konuk olarak katıldığı albümlerdeki parçalarını ‘Küllük Bootleg’ adı altında dinleyicilerine ulaştırdı.

2012 yılında ‘Katarsis’ isimli ilk yasal albümünü çıkardı. 2013 yılında 5 parçalık bir EP albümü yayınladı. 2016 yılında VERTİGO albümünü piyasaya çıkardı. 2018 yılında Basemode Records Sony Music ortaklığındaki Mizantrop albümünü sevenleriyle buluşturan sanatçı çalışmalarını sürdürmektedir.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR