Ana SayfaalternatifAhmak'tan "Dön Bana Yine Bak" yayında

Ahmak’tan “Dön Bana Yine Bak” yayında

Dark pop ve alternatif sahnesinin yeni isimlerinden Can Yıldırım, nam-ı diğer Ahmak’ın “Dön Bana Yine Bak” isimli çalışması Sony Müzik Türkiye etiketiyle yayınlandı.

Ahmak’ın aşkın en sarsılmış döneminde bir yol arayışına giren ve tek çıkışın unutmak olacağını anladığı evreyi anlatan şarkısı “Dön Bana Yine Bak”ın video klibinde ise; sade, estetik renk ve samimi görüntülere yer verildi.

İstanbul’da bir otoparkın en üst katında çekilen klibin genel görüntüsü tek plan olup; başlangıç ve bitiş sahnelerinde görünen deniz manzarası ise izleyicilerin yorumlarına bırakıldı. Mert Dan yönetmenliğinde kaydedilen klipte Ahmak performansıyla da beğeni topladı.

 

AHMAK KİMDİR?

Alternatif/Dark Pop sanatçısı olan Ahmak Müzik (Ahmak) 2018 yılında Can YILDIRIM tarafından kuruldu. İlk single’ı “Mariana”yı kaydettikten sonra “Yanmam Lazım” adlı ilk albümünü 2019 yılında dinleyicilerle buluşturan Ahmak; bu albümle kitlesini genişletirken, albümün çıkış parçası “Yanmam Lazım” ile de beğeni topladı. Bir süre sessizliğini koruduktan sonra yeni ve özgün tarzı ile “Hepsi Yalan” adlı single’ı kaydetti.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR