Ana SayfaHaberlerAia ile tanışalım: "Bulamadım" yayında

Aia ile tanışalım: “Bulamadım” yayında

Aia, “Bulamadım” isimli yeni teklisiyle Basemode Records etiketiyle dinleyiciyle buluşuyor. 28 yaşındaki aia, yeni şarkısı ve ilgi çekici klibiyle müzik sektörüne hızlı bir giriş yapıyor.

Müziğini  “R&B/R&B-Soul/Quiet storm/Hip-Hop/Trap/Trap-Soul/Alternative”  olarak tanımlayan aia, sözlerini kendisinin yazdığı “Bulamadım” şarkısında Ezhel’in prodüktörü Bugy ile çalışarak, original tarzıyla da gözleri üzerine çevirecek.

Küçük yaştan itibaren müzikle ilgilenen ve aynı zamanda 2 yaşından beri dans eden aia, birçok müzik türüne açık olduğunu ve müziğinde sınır olmadığını, sosyal medyada 2009 yılından beri yaptığı çalışmalarla takipçilerine gösteriyor. Farklı müzik türlerine kendi yorumunu katarak evinde çektiği videolarla tanınmaya başlayan aia, kendi müziğine tüm bu birikimini yansıtıyor. Şimdi de kendi kulvarında adından söz ettirecek olan aia, şarkılarında genel olarak kendi hayatındaki tecrübelerini yansıtıyor.

Ödüllü bir yüksek endüstri ürünleri tasarımcısı ve grafik tasarım uzmanı olan aia, müzik alanındaki hayallerini kovalamaya tasarım sektöründe çalışırken bile hiç ara vermediğini dile getiriyor. Berklee College of Music’den aldığı online müzik dersleriyle ve 6 sene boyunca dünyaca ünlü bir opera sanatçısından aldığı ve hala devam ettiği klasik şan eğitimiyle, kendini müzik alanında geliştirmeyi sürdürüyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR