Ana SayfaHaberlerAlicia Vikander - Michael Fassbender çiftinden yeni film: “Hope”

Alicia Vikander – Michael Fassbender çiftinden yeni film: “Hope”

Oscar sahibi İsveçli oyuncu Alicia Vikander ve 2017’den beri evli olduğu oyuncu Michael Fassbender yeni bir filmde bir araya geliyor. “The Wailing” ile tüm dünyada ses getiren yönetmen Na Hong-jin’in yeni filmi “Hope”ta yer alacak çifte “Squid Game” yıldızı HoYeon Jung eşlik edecek.

Derek Cianfrance’ın 2016 yapımı “The Night Between Oceans” filminden beri ilk kez aynı filmde rol alacak olan Vikander-Fassbender çiftinin yeni projesi oldukça heyecan verici. Güney Koreli yönetmen Na Hong-jin’in, tüm sinema camiasına adını duyurduğu son filmi “The Wailing”den beri yeni bir işle karşımıza çıkması bekleniyordu. “Hope” adını taşıyacak polisiye-gerilim filminin kadrosuna son olarak “Squid Game”den tanıyıp sevdiğimiz oyuncu/model HoYeon Jung dahil oldu.

Popüler dizideki performansıyla Emmy adaylığı elde eden HoYeon’un ilk sinema filmi tecrübesi olacak “Hope”, izbe bir liman kasabası sakinlerinin gizemli bir keşif sonrası yaşayacaklarına odaklanacak. Alicia Vikander ve Michael Fassbender’in canlandıracakları karakterlerle ilgili henüz bir bilgi paylaşılmamış olsa da filmin ağırlıkla Korece dilinde çekileceği biliniyor.

HoYeon Jung - Hope - Alicia Vikander - Michael Fassbender

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR