All Mega ile Tomorrowland Winter deneyimine giden #KısayoluKeşfet !

All Mega, 2022’ye girerken yeni yıla giden kısa yolun ritmini Furkan Kurt ve Kerem Tekinalp’in “New Year Stage”i ile bir araya getirmişti. 30 dakikalık bir performans için güçlerini birleştiren başarılı ikili, All Mega takipçilerinin BPM ve müzik türleri hakkında verdikleri yanıtları dikkate alarak hazırladıkları çalma listeleriyle yeni yıl coşkusunu dinleyicilere yaşatmışlardı. Üstelik bu özel setin açılışı, ikilinin bu şova özel olarak baştan yarattığı bir parça ile yapılmıştı.

Geçtiğimiz hafta ise All Mega, Tomorrowland Winter deneyimini Kerem Tekinalp ile kısa yoldan keşfetti. Dünyadaki elektronik müzik severlerin buluşma noktası olan Tomorrowland’in 2022’deki ilk ayağı 19 – 26 Mart tarihleri arasında Alpe d’Huez dağlarında gerçekleşti ve müzik severlere unutulmaz bir deneyim yaşattı.

 allmegailekisayolukesfetpost

Belçika çıkışlı elektronik dans müziği festivali Tomorrowland, 2005 yılından beri büyüyerek ve gelişerek aralıksız devam ediyor. İlk olarak 15 Temmuz 2005’te gerçekleşen festival, 2019 yılından beri mart ayının ikinci ya da üçüncü haftasında kış edisyonuyla da dinleyici ile buluşuyor. İlk senesinde Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike, Armin van Buuren, Martin Solveig, Afro Jack, Dj Snake ve Steve Oaki gibi isimleri ağırlayan festival, katılımcılara sadece müzik ve dans değil aynı zamanda konaklama ve kayak imkanı da sunuyor. Tomorowland Winter geçtiğimiz iki sene pandemi sebebiyle gerçekleşemese de 2022’de tüm coşkusuyla geri döndü.

Festivale katılan Kerem Tekinalp de bu coşkunun bir parçası oldu. Almanya, Fransa, Japonya, Bulgaristan ve İspanya’da birçok etkinlikte yer alan ve house & techno tarzıyla yer aldığı etkinliklerde prodüksiyonuna imza attığı parçaları dinleyicileriyle buluşturan Kerem Tekinalp aynı zamanda Berlinist plak şirketinin de kurucularından. Tekinalp, Burn Residency 2018 finaline kalmış, elektronik müzik sektöründe kendini ispatlamış isimlerden.

Güncel içerikleri; dansa, müziğe, festivale ve eğlenceye giden kısayolu yepyeni deneyimlerle keşfetmeye devam etmek için @allmegatr’yi takip et!