Ana SayfaelektronikÂme Kalt İzmir'de setin başına geçiyor

Âme Kalt İzmir’de setin başına geçiyor

Alman elektronik müzik sahnesinin seyrini değiştiren isimlerden de önce akla ilk gelen Âme, kusursuz dj setiyle 13 Kasım Cumartesi Kalt İzmir’de setin başına geçiyor.

Kristian Beyer ve Frank Wiedemann’den oluşan dünyaca ünlü Alman ikili Âme, Breathe Present: Âme etkinliği için Kalt İzmir’e geliyor.

2005’te kulüpleri fetheden single’ları “Rej” ile dünya sahnesine adım atan ekip, o zamandan beri sürekli olarak gelişti ve konsept odaklı ve tamamen içten müzikleriyle kulüp müdavimlerinin beklentilerine meydan okudu.

İkili ayrıca, sinematik single’ları “Tatischeff” ve “Howling”in her yerde çalan remiksleriyle kalp atışlarını arttırdı. Âme, duygusal marşlar hazırlamalarıyla da tanınıyor. Âme üyeleri Beyer ve Wiedemann genellikle canlı setler çalarken ayrı ayrı performans gösterirler. Âme aynı zamanda, özenle seçilmiş yayınlar, her şeyi kapsayan canlı etkinlikler ile house’un geleceğini besleyen çeşitli dinamiklere de imza attı. Ekip titiz standartlarından taviz vermediklerini söylüyor.

Bu özel gecede Âme öncesinde Murat Uncuoglu, Alican ve Jiwa da kabinde olacak. Etkinliğin biletleri için buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR