Ana SayfaalternatifAnkaralı synth-pop grubu Soft Analog'tan yeni single: "Yansımalar"

Ankaralı synth-pop grubu Soft Analog’tan yeni single: “Yansımalar”

Ankaralı synth-pop grubu Soft Analog’un yeni teklisi “Yansımalar” 6 Kasım tarihinde BBI Music Co. etiketiyle yayınlandı.

2019 yılında Ankara’da kurulan Soft Analog, synth-pop, indie pop, dream pop türlerini benimseyerek ürettiği parçalarında şehir yaşantısını ve modern zamanın yaşattığı duyguları yansıtıyor. 2019 Ekim ayında ilk teklisi “Boşluğun İçinde”yi paylaşan Soft Analog, teklilerini düzenli olarak yayınlayarak yaptığı çıkışı sürdürüyor.

6 Kasım tarihinde BBI Music Co. etiketiyle yayınladığı yeni teklisi “Yansımalar” ile doğanın, insanın ve evrenin bir bütün olduğunu ve birbirleri arasındaki dönüşümünü vurgulayan Soft Analog, günlük hayatımızda bunu unutsak da, birbirimizin ve doğanın yansımalarını taşıdığımızı bize hatırlatıyor.

Sözleri İdil Tavşanlı ve Ömer Çelik tarafından yazılan “Yansımalar” parçasının bestesi ise Ömer Çelik’ ait. Parçanın mix’inde yine Ömer Çelik ismini görürken, mastering’inde ise Orçun Ayata imzası görüyoruz.

Her ay düzenli olarak parçalarını tekli olarak paylaşmaya devam eden Soft Analog, önümüzdeki günlerde ise iki sürpriz akustik kaydını BBI Music Co. etiketiyle yayınlamaya hazırlanıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR