Ana SayfaakustikAri Barokas, Stüdyodan Konser albümünü yayınladı

Ari Barokas, Stüdyodan Konser albümünü yayınladı

Duman grubunun bas gitaristi olarak tanıdığımız Ari Barokas, Garaj Müzik etiketiyle solo albümü Lafıma Gücenme‘nin Stüdyodan Konser kayıtlarını yayınladı.

‘Aman Aman’, ‘Sor Bana Pişman Mıyım’, ’Yürek’, ‘Senin Marşın’, ‘Gözleri Kanlı’ gibi sevilen Duman şarkılarının da sahibi Ari Barokas, 2018 yılında yayımlanan Garaj Müzik etiketli ilk solo albümü, Lafıma Gücenme’nin Stüdyodan Konser kayıtlarını  tüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sundu.

2018’de çıkardığı, söz ve besteleri kendisine ait 10 şarkılık albümünden ’Nafile’ isimli şarkının farklı bir versiyonunu da dinleme fırsatı bulacağımız Stüdyodan Konser yayınlandı. Albümü kaydettiği ekip arkadaşları; Utku İnan (akustik gitar), Ekin Bilgin (kontrbas), Mehmet Demirdelen (davul), Gülin Kılıçay (geri vokal), Güler Tuncer (geri vokal) ile stüdyoyaya girip konser tadında yeniden seslendirip, kaydettiği, ekibin ruhunu yansıtan videolar serisinin ilki ‘Salaksın’ oldu.

Yönetmenliğini Muhtar Pattabanoğlu’nun yaptığı stüdyodan konser konseptinin, ses kayıt ve miksini Berk Kula, mastering’ini Ahmet Kalabay yaptı.

Albümde yer alan şarkılar ise şöyle: ‘Gavurlar’, ‘Nafile’, ‘Yangın Var’, ‘Yalnızlık Kanında Var’, ‘Salaksın’, ‘Yalan’, ‘Egotango’, ‘Beyni Yok’, ‘Yaşıyorum Sil Baştan’, ‘Ömrümüz Yine Geçiyor’, ‘Nafile (2. versiyon)’.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR