Ana SayfaHaberlerAri Barokas'ın yeni klibi "Ömrümüz Yine Geçiyor"

Ari Barokas’ın yeni klibi “Ömrümüz Yine Geçiyor”

Duman grubu haricindeki solo çalışmalarıyla da tanınan Ari Barokas, ilk solo albümü “Lafıma Gücenme”den yayınladığı “Ömrümüz Yine Geçiyor” şarkısını kliplendirdi.

Duman grubunun bas gitaristi Ari Barokas’ın 2018 yılında yayınladığı solo albümü “Lafıma Gücenme” yayınlandığında, eleştirmenlerden olumlu not almıştı. 48 yaşındaki müzisyen, albüm içinde yer alan “Ömrümüz Yine Geçiyor” şarkısını kliplendirdi.

Söz, müzik ve düzenlemesi Barokas’ın kendisine ait olan şarkının klibinin yönetmenliğini Muhtar Pattabanoğlu üstlendi. Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan şarkının klibi 20 Ocak’ta yayınlandı.

Ari Barokas, müziğe 15 yaşında başladı. İlk grubu Serüven Azizleri’ne 1995 yılında katıldı. Bu grubun dağılmasıyla Duman grubuna geçen Barokas, bu ekiple birlikte “Eski Köprünün Altında” (1999), “Belki Alışman Lazım” (2002), “Seni Kendime Sakladım” (2005), Duman I ve Duman II (2009), Darmaduman (2013) albümlerini kaydetti.

ari barokas 2

Duman’ın en ünlü şarkılarından “Aman Aman”, “Sayın Bayan”, “Senin Marşın”, “Tövbe”, “Sor Bana Pişman Mıyım”, “Hayvan”, “Yürek”, Gözleri Kanlı” gibi şarkıların söz yazarı ve bestecisi de Ari Barokas’tır.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR