Ana SayfaHaberlerArlo Parks yeni albümünden ikinci teklisini yayınladı: ‘Impurities’

Arlo Parks yeni albümünden ikinci teklisini yayınladı: ‘Impurities’

Günümüzün en heyecan verici müzisyenlerinden Arlo Parks, 26 Mayıs’ta yayınlanacak yeni albümünden ‘Impurities’ isimli bir tekli daha yayınladı.

2021 yılında yayınlanan ilk albümü “Collapsed in Sunbeams” ile Grammy ve BRIT Ödülleri’nde adını duyuran genç sanatçı Arlo Parks’ın yeni albümünü dinlememize çok bir zaman kalmadı. “My Soft Machine” adını taşıyacak olan albümden ikinci tekli ‘Impurities’ ise şık bir video kliple birlikte yayınlandı.

Yaklaşık bir ay kadar önce yayınladığı ilk teklisi ‘Weightless’ ile yeni albümü duyuran İngiliz sanatçı ayrı bir videoda kendi sözleriyle albümü “My Soft Machine”i sevenlerine anlatmıştı. Albümü hazırlarken aldığı ilham kaynaklarından bahsederken Joanna Hogg, Gus van Sant gibi yönetmenlerin adını anan Arlo Parks’ın yaratım sürecinde sinemanın önemli bir yeri olduğu kesin.

Albümden yayınlanan ikinci tekli ‘Impurities’i, “Bu parça, başarısızlıkları ve hataları önemsizmiş gibi hissettiren, sizi yükselten ve güldüren, kendinizi iyi ve temiz hissettiren insanların etrafında olmakla ilgili” sözleriyle anlatıyor genç müzisyen. Jak Payne’in yönetmenliğini gerçekleştirdiği yeni videosu için “Yalnızlık ve arkadaşlık arasındaki bu atmosferik salınımı yansıtmak istedim” diyen Arlo Parks şimdiden yeni albümü için beklentileri yükseltti. Henüz sadece iki şarkısını dinleyebildiğimiz “My Soft Machine” 26 Mayıs 2023 tarihinde yayınlanacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR