Ana SayfaDünyadanArlo Parks'tan yeni single geldi: "Caroline"

Arlo Parks’tan yeni single geldi: “Caroline”

İngiltere’nin 2020 içinde çıkan en yetenekli isimlerinden biri olarak kabul edilen 20 yaşındaki Arlo Parks, yeni single’ı “Caroline”i yayınladı.

Londralı genç yetenek Arlo Parks; 29 Ocak 2021’de Türkiye’de GRGDN Müzik’in temsil ettiği Transgressive Records etiketiyle yayınlanacak ilk albümü Collapsed In Sunbeams öncesi yeni bir single daha yayınladı: “Caroline”

Arlo’nun baştan çıkarıcı sesine yepyeni bir bakış açısı getiren “Caroline”; duygu yüklü melodileri ile kalbi kırıklar için alternatif bir aşk şarkısı…Arlo “Caroline”ı, bir zamanlar sağlıklı ve tutkulu olan bir ilişkinin bir anda nasıl çözülebileceğinin keşfi olarak yorumluyor.

Arlo Parks; arka arkaya yayınladığı “Green Eyes”, “Hurt” ve “Black Dog” teklileri ile kısa zamanda dünya çapında büyük başarı yakaladı. 

Profesyonel olarak Arlo Parks olarak bilinen Anaïs Oluwatoyin Estelle Marinho, Batı Londralı İngiliz şarkıcı-söz yazarı ve şairdir. Sanatçı, BBC’nin müzik eleştirmenlerinin yaptığı yıllık bir anket olan Sound of 2020’de “2020 yılında çığır açanlar” arasına adını yazdırdı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR