Ana SayfarapAsil'den Instagram hesabında soru-cevap etkinliği

Asil’den Instagram hesabında soru-cevap etkinliği

Tahribat-ı İsyan’ın kurucularından, 27 yaşındaki genç rap sanatçısı Asil resmi Instagram hesabında dinleyicilerinden gelen soruları yanıtladı. Asil, “Bana kimse parasız destek olmadı” diyerek Yener Çevik’e sitem etti.

Türkçe rap müziğin sevilen isimlerinden Asil, Instagram hesabında bir soru cevap etkinliği gerçekleştirdi. Asil, “Seri Katiller” serisinin 4’üncüsünün demosunun hazır olduğunu, konuğunun kaydını beklediğini söyledi: “Önce size kim olduğunu açıklayacağım sonra çok geçmeden klibi ile karşınızda olur” dedi.

Asil, albümünün de hazır olduğunu, bir iki ay içinde ilk single’ının yayınlanacağını söyledi. Ünlü rapçi, “Albümün ismi Mr. Slang olmayabilir” notunu da ekledi.

Asil, bir dinleyicisinin “Sizlere eskiden beri destek veren Yener Baba ile ortak bir çalışma gelir mi acaba?” sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi: “Bana kimse parasını sormadan destek falan olmadı. Gerek yok.”

İşte Asil’in cevaplarından satırbaşları:

  • Khontkar ile yeni bir proje var
  • PMC ve Patron’la daha çok ortak proje olacak
  • Sagopa Kajmer’i severim. 10 albümü varsa 8’i ezberimdedir.
  • Motive hakkında: İşin matematiği ile haşır neşir olan, özellikle genç isimler sayılı. Kardeş onlardan biri, yolu gönlünce şekillensin.
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR