Ana SayfarapAsil'den sıfır kilometre albüm: Raksgele

Asil’den sıfır kilometre albüm: Raksgele

Rap sahnesinin yetenekli temsilcisi Asil, 10 şarkıdan oluşan yeni albümü Raksgele‘yi Sony Music Türkiye etiketiyle yayınladı. 

Bugün tüm dijital platformlarda  dinleyiciyle buluşan albüm, pek çok başarılı besteciyi, aranjörü, yorumcuyu bir araya getiren ve ses getirecek bir albüm olma özelliği taşıyor.

“Tek bir konsept üzerinden bir albüm sunma fikrindense aslında farklı stillerin bir araya geldiği özel bir iş ortaya koymak istedim” diyor Asil, “Albüm sürecinde çalıştığım herkes, kendi stiliyle var oldu bu albümde. Zaten biraz da bu tavır nedeniyle Raksgele oldu adı. İdealler, acı, özlem, eğlence… Bir insanın yaşayabildiği, hissettiği tüm duygulara hizmet eden bir albüm bu. Çünkü hepsine kulak verdim.”

Asil’in daha önce tekli olarak yayınlayarak albümle ilgili sinyallerini verdiği “İzole”, “Beni Vur” ve “Tut” şarkılarının da dahil olduğu albümde “Flaşlar”, “Angarya”, Zen-G ile feat yaptığı “Bana Bi’şey Olmaz”, “Doldur”, “Maria”, Spiker-İzzy-Emre Önceğiz’le bir araya geldiği “Vah Vah” ve “Discoslang” ise ilk kez dinleyiciyle buluşacak albümün yeni şarkıları.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR