Ana SayfarapAspova'nın kurduğu Masta Jam oluşumu dağıldı

Aspova’nın kurduğu Masta Jam oluşumu dağıldı

Yerli rap sahnesinin yetenekli isimlerinden Aspova’nın kurduğu Masta Jam Müzik dağıldı.

Aspova, geçtiğimiz sene Masta Jam adında bir müzik oluşumu kurmuştu. Başta semti Bağcılar’dan olmak üzere içinde MC’ler, prodüktörler, dansçılar, tasarımcılar ve daha birçok sanat dalından insanın yer aldığı bir oluşum olan Masta Jam, ne yazık ki Aralık 2020 itibarıyla dağıldı.

Screen Shot 2020 12 03 at 11.03.52 2

Bünyesinde Aspova, Worry, Uncle Y, İnal, Depar, Gest, Emp, Doppelganger, Acexbeatz, Rafu, Oğuzhan Aydın, Wox gibi pek çok yetenekli genci barındıran oluşumun dağılması hakkında ünlü MC, Twitter’da “Açıklanacak bir şey yok arkadaşlar. Kendi isteğimle dağıttım ekibi. Enerjimi sadece kendime harcamak istiyorum. Sevgiler” yazdı.

Aspova’nın ekibinden Uncle Y, “Masta Jam benim hem evim hem de okulum oldu. Bugüne kadar müzik hakkında öğrendiğim her şeyi Muhammed abiye borçluyum.Masta Jam, Muhammed abinin kendi isteğiyle kurduğu, bizlere bu şansları kendi isteğiyle verdiği ve şimdi de dağılmasını uygun gördüğü bir ekipti. Benim ne Muhammed abiye ne de ekipteki herhangi bir kardeşime küskünlüğüm yoktur” açıklamasını yaptı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR