Ana SayfarockAthena Zafer Bayramı'nı Denizli'de kutladı

Athena Zafer Bayramı’nı Denizli’de kutladı

Türk rock müzik tarihinin en önemli gruplarından Athena, 30 Ağustos Zafer Bayramı  için Denizli Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi Açık Otoparkı’nda sahne aldı.

30 Ağustos Zafer Bayramımızın 99. Yıldönümünde Denizli’de sahne alan Athena’nın Covid 19 tedbirleri kapsamında yapılan konserine 50 bin kişi katıldı. Fener alayı sonrası saat 21:00’de sahneye çıkan grup, “Bak Takılmana” ile kutlamaların coşkusunu başlattı.

Konser sırasında bu yıl birinci lige çıkan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basketbol Takımı ve Belediye Başkanı Şeniz Doğan sahneye çıkarak çiçek verdi. ‘Burada olmaktan ve Zafer Bayramı coşkusunu birlikte yaşamaktan çok mutluyuz’ diyen solist Gökhan Özoğuz, “12 Dev Adam”ı söyleyerek konsere devam etti.

athena denizli zafer bayrami2

Sahne performansı ile farkını her zaman ortaya koyan Athena, ilk albümleri Skalonga‘dan (1998) son albümleri Altüst‘e (2014) kadar, hit olmuş şarkılarının yanı sıra farklı müzik türlerini kendi tarzlarında yorumlayacakları özel ve geniş repertuvarları ile hafızalara kazınacak bir konsere daha imza attı.

Gökhan Özoğuz, Hakan Özoğuz, Emre Ataker, Egemen Özkasnaklı ve Ozan Öner’den oluşan Athena, müziğe kattıkları yenilikleri, güçlü performansı, yüksek enerjileri ile müzik yolculuğuna devam ediyor.

ATHENA

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR