Ana SayfaHaberlerAudrey Hepburn filmi için hazırlıklar tamam

Audrey Hepburn filmi için hazırlıklar tamam

Hollywood’un altın çağının en büyük ikonlarından, sinema tarihindeki en tanınır yüzlerden Audrey Hepburn’ün hayatı film oluyor. Çekimleri bu senenin sonlarında gerçekleşecek filmin tahmini gösterimi için 2024 yılını beklememiz gerekecek.

Geçtiğimiz sene Apple’ın duyurduğu projede efsane aktrisi günümüzün en sevilen oyuncularından Rooney Mara’nın canlandıracağı açıklanmıştı. Mara’nın aynı zamanda yapımcı olarak da yer alacağı projenin yönetmen koltuğundaysa “Call Me By Your Name”, “A Bigger Splash” ve “Bones and All” ile rüştünü ispatlayan Luca Guadagnino yer alacak. Yönetmenin son filmi “Bones and All” uluslararası geniş gösterimini yapalı henüz iki ay bile olmamışken birçok yeni projeye imza attı bile. Yılın ilk haftasında olmamıza rağmen Guadagnino’nun şimdiden Zendaya, Josh O’Connor ve Mike Faist’li kadrosuyla dikkat çeken “Challengers”ın çekimlerini tamamladığını ve William S. Burroughs’nun “Queer”inin Daniel Craig’in başrolünde yer alacağı bir uyarlaması için çalışmaya koyulduğunu halihazırda biliyoruz. Henüz detayları netleşmemiş bir “Scarface” yeniden yapımı ve “Call Me By Your Name”devam filminin rafta beklediğini de düşünürsek İtalyan yönetmenin adını önümüzdeki en az iki yıl boyunca bol bol anacağız gibi duruyor.

Audrey Hepburn’ün oğlundan onay

Henüz ismi belli olmayan Audrey Hepburn biopic’i ise bunların içinde kuşkusuz en ilgi çekici olanlardan biri. Proje, özellikle Rooney Mara’nın performansıyla ve muhtemel bir ödül sezonu iddiasıyla şimdiden ilgileri üzerine topluyor. Geçtiğimiz aylarda Fox News’a verdiği bir röportajda Audrey Hepburn’ün oğlu Sean Hepburn Ferrer, annesini canlandıracak oyuncu için Rooney Mara tercihini onayladığını dile getirmişti.

audrey hepburn 01 art print 6 8a6d

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR