Ana SayfaHaberler"Avatar 3"te farklı Na’vi kabileleri olacak

“Avatar 3″te farklı Na’vi kabileleri olacak

Yılın en büyük projelerinden “Avatar: The Way of Water” ile orijinal film serisini canlandıran James Cameron, henüz ismi olmayan üçüncü film için detaylar verdi. Fransız haber kanalı 20 Minutes’e konuşan yönetmen, yeni Avatar filminde Na’vi’lerin daha önce görünmeyen yüzünü göstermeyi planladığını açıkladı.

Bu yıl izlediğimiz ikinci film ve 2009 yapımı ilk “Avatar”da doğayla uyum içinde huzurlu yaşamlarını sürdüren iyi Na’vi topluluklarını görmüştük. Ancak Cameron verdiği röportajda yeni filmde Na’vi ırkını farklı açılarıyla resmedeceğini söyledi. Serinin hayranları şu ana kadar sadece hayatlarını ormanın derinliklerinde kurmuş Omaticaya kabilesi ve su dünyasıyla iç içe bir medeniyet inşa eden Metkayina kabilesi olmak üzere iki farklı Na’vi topluluğu gördü. Yeni filmde evrene dahil olacak üçüncü kabile vesilesiyle Na’vi’lerin karanlık tarafıyla tanışmış olacağız.

Cameron üçüncü filmin “şu ana kadar gösterdiklerinden farklı kültürleri” keşfedeceğini belirtip ekliyor: “Önceki filmlerde fazlasıyla kötü insan örnekleri ve iyi Na’vi örnekleri yer alıyordu. “Avatar 3”te bunun tersini yapıp ana karakterlerin hikayesini sürdürürken yeni dünyalar keşfedeceğiz.” Ayrıca yönetmenin bahsini ettiği Ateş Kabilesi seriye dahil olunca Pandora gezegeninde şu an kadar görmediğimiz şekilde ilk kez Na’vi’ler arasında gerçekleşecek yüzleşmelere de şahit olacağız.

Detaylar gelmeye devam ettikçe sabırsızlanan hayranları için James Cameron’ın halihazırda yapımını tamamladığı “Avatar 3” için belirlenen gösterim tarihinin 20 Aralık 2024 olduğunu söyleyelim.

james cameron has already shot scenes from avatar 3 and 4 amcu.1200.jpg

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR