Ana SayfaDünyadanAvril Lavigne'den beklenen geri dönüş: "Bite Me"

Avril Lavigne’den beklenen geri dönüş: “Bite Me”

Bir dönem aslında öldüğü ve yerine tıpatıp aynısı olan başka birisinin geçtiği teorileriyle beyin hücrelerimizi yakan Avril Lavigne, yeni single’ı “Bite Me” ile sahalara geri döndü.

Yıllar ona hiç uğramamış gibi görünüyor… Yoksa bu izlediğimiz Avril değil mi?

Klipte Blink-182 davulcusu, ama magazin gündeminde Kardashian klanından Kourtney’nin sevgilisi olarak bilinen Travis Barker de baş rolde. Çünkü Avril “Bite Me”yi Barker’ın sahibi olduğu DTA Records’dan yayınladı. 15 yıl önce Avril’in The Best Damn Thing albümünde de birlikte çalışan ikilinin enerjisi şimdi de aynı diyebiliriz.

Barker, “Avril ve ben uzun zamandır arkadaşız ama sanırım onun daha da uzun süredir hayranıyım! O gerçek bir baş belası ve icracı, söz yazarı ve bir ikon. Bu yılın başlarında stüdyoya girmiştik ve o kadar çok eğleniyorduk ki ondan DTA ekibine katılmasını istemek istediğimi biliyordum. O artık şirketin bir parçası olduğu için çok heyecanlıyım. Herkesin onun yayınlamak üzere olduğu inanılmaz müziği deneyimlemesi için sabırsızlanıyorum” derken Avril de “Travis’e ve çalışmalarına her zaman hayran oldum. İlk kez 15 yıl önce albümüm The Best Damn Thing üzerinde birlikte çalıştık ve onun bugün olduğu yapımcıya dönüşmesini izlemekten gerçekten keyif aldım. Şarkı yazmak ve bu kayıt üzerinde birlikte çalışmak için çok zaman harcadık. DTA benim için mükemmel bir yuva” dedi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR