Ana SayfaalternatifAyça Özefe'den "Yıkılmam Asla" yayınlandı

Ayça Özefe’den “Yıkılmam Asla” yayınlandı

YouTube’daki videolarıyla uzun zamandır takip edilen genç sanatçı Ayça Özefe, yeni şarkısı “Yıkılmam Asla” ile trendler listesine girdi.

2001 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen genç müzisyen Ayça Özefe, “Yıkılmam Asla”yla büyük bir başarı elde etti. Eskişehir doğumlu olan ve Ankara’da yaşayan Ayça, Instagram, Twitch, YouTube gibi pek çok sosyal mecrayı aktif olarak kullanıyor.

Özefe, “Yıkılmam Asla”yla ilgili şunları kaleme aldı:

“Uzun zamandır çaba sarf ediyordum , içimdeki duyguları kendi sözlerimle en samimi şekilde sizlerle paylaşmak için.. Nereden nereye gelip neleri başardım diye düşünüyorum bazen.. Evimin o küçücük odasından sahnelere ve kendi şarkılarıma doğru bir yolculuk benimkisi. Sizler de bana eşlik eden güzel insanlarsınız. En başta her anımda yanımda olup beni destekleyen, klibi çekerken hasta olmayayım diye çabalayan canım anneme… Sözlerdeki desteği için Emir Soydan’a, şarkıyı inci gibi dokuyan Yiğit Avcı ve Emre Kaya’ya, kışın zorlu şartlarına aldırmadan çektiğimiz bu klipte emeği olan herkese, en çok da Özkan Özdemir’e, sevgili menajerim Yunus Emre Yılmaz’a çok teşekkür ederim. ”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR