Ana SayfaakustikAylin Aslım'dan akustik konserler: Mavi Oda

Aylin Aslım’dan akustik konserler: Mavi Oda

Rock müziğe kazandırdığı sayısız şarkıyla hafızalarda olan ve kendini özleten Aylin Aslım, 17 Aralık’ta KKM Oditoryum’unda şarkılarını akustik olarak seslendirecek.

Türkçe rock müziğinin önemli isimlerinden Aylin Aslım; 20 yıllık müzik kariyeri boyunca çeşitli albümlere imza atarak adından söz ettirdi. Mavi Oda Şarkıları ismini verdiği yeni konser serisinde ise rock müziğinin sert tınısından sıyrılıp 20 yıl içinde biriktirdiği şarkılarını akustik olarak seslendirecek olan Aslım; Muaf Art Club konserlerinin ilk konuğu oluyor.

Sanatçı konserini, “Kendimize ait bir odamız olacak. En sevdiğimiz şarkılarla, o odayı en sevdiğimiz maviye boyamak için çıkın evinizden, buluşalım o akşam. Başka kimseye ihtiyacımız yok, şarkılar tutar elimizden… Takvime bakarsak bir yıl, hayata sorarsak yirmi bin fersah sonra #maviodaşarkıları tekrar yollarda. O şarkıları söyleyen yine benim, ama öyle çok şey oldu ki, ben de yeni tanışıyorum şimdiki kendimle. Hiç şaka değil” diyerek duyurdu.  Gecede Aslım’a piyanoda Dengin Ceyhan ve çelloda Firuze Rustaii Önder eşlik ediyor.

Sanatçı bu yılın nisan ayında anne olmuş ve oğlu Orman Umut Çağlan’ı dünyaya getirmişti.

Bilet fiyatlarının 70-125 TL arasında değiştiği konsere bilet almak için buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR