Ana SayfaHaberler"Barbie" filminden yeni görüntüler

“Barbie” filminden yeni görüntüler

2023’ün merakla beklenen “Barbie”‘ filminin setinden yeni görüntüler geldi. Margot Robbie ve Ryan Gosling gerçek bir Barbie ve Ken değil mi?

Los Angeles’ta çekimleri devam eden ve 2023 yılında vizyona girmesi planlanan “Barbie” filminden yeni set görüntüleri medyaya sızdı ve ne yalan söyleyelim içimiz açıldı.

Neon pembe ve sarı renklerdeki kostümleriyle bir bakanın tekrar baktığı Margot Robbie ve Ryan Gosling çifti gerçektende Barbie ve Ken‘in günümüzde vücut bulmuş hali dersek abartmış olmayız.

1994 yılında piyasaya sürülen Hot Skatin’ Barbie’nin giysisinden ilham alınarak tasarlanan bu kostümler rengarenk ve eğlenceli bir filmin bizi beklediğine dair küçük ipuçları. Küçük ipuçları diyoruz çünkü filmin konusuna dair henüz pek fazla şey bilinmiyor.

margot-robbie-ryan-gosling

Margot Robbie filmle ilgili olarak, “İnsanlar Barbie‘yi duydukları zaman, ‘Bu filmin nasıl bir şey olacağını biliyorum’ diye düşünüyor ama sonra Greta Gerwig‘in yazıp yönettiğini öğrenince, ‘Ah, evet, belki de beklediğim türde değildir’ diyorlar” açıklamasında bulundu.

Evet, biz de katılıyoruz Margot‘nun bu açıklamasına. Çünkü bu filmi “Lady Bird” ve “Little Women” yapımlarıyla birçok ödüle layık görülen, feminist duruşuyla da tavrını ortaya koyan Greta Gerwig yazıp yönetiyorsa, bizlere ters köşe yapma olasılığı çok yüksek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR