Ana SayfaalternatifBarış Demirel- Barıştık Mı ve Serin Burgazada Cennet Bahçesi'nde

Barış Demirel- Barıştık Mı ve Serin Burgazada Cennet Bahçesi’nde

Caz sahnesinin yetenekli ekibi Barış Demirel- Barıştık Mı ve alternatif müziğin popüler grubu Serin, 4 Eylül’de Burgazada Cennet Bahçesi’nde sahne alacak.

BBI Music Co. organizasyonu, Bir Baba Indie medya sponsorluğunda gerçekleşecek etkinliğin biletleri Biletix’te ve etkinlik günü kapıda satışta olacak. (Kapı satışları yalnızca nakit olarak gerçekleşiyor.)

Sosyal mesafenin korunacağı konser 4 Eylül Cuma akşamı başlayacak. Kapı açılışının 19.00’da olacağı etkinlikte 20.00’de Serin, 22.00’de ise Barış Demirel- Barıştık Mı sahnede olacak. Etkinliğin bilet fiyatı 35 TL.

unnamed

BARIŞ DEMİREL- BARIŞTIK MI

Barış Demirel-Barıştık Mı; Barış Demirel, Efe Demiral, Tibet Akarca ve Tolga Tohumcu’dan oluşan; bu coğrafya ve yakınlarından duyduğumuz geleneksel sesler, caz, hiphop, ambient, progresif müzik gibi tarzlardan ilham alan sanatçı ekibi; trompet odaklı jazz-rock müziği icra etmektedir. Grup kurulduğu günden bu yana hem yerli hem de uluslararası sahnelerde ve Turquazz Jazz Festival, Zorlu PSM Caz Festivali, İstanbul Caz Festivali, Bozcaada Caz Festivali, Montreux Jazz Festival gibi prestijli festivallerde sahne aldı. 2018’de yayınladıkları Fail Play isimli albümün ardından 2020’de de yeni parçalarını dinleyicileriyle buluşturmaya, yurtdışında ve yurtiçinde sahne almaya devam ediyorlar.

unnamed 1

SERİN

Serin, uzun yıllar boyunca hem ortak hem de farklı projelerde yer almış Kadıköy’lü 4 müzisyenin kendi bestelerini düzenlemek için stüdyoya girmesiyle Ağustos 2015’te kuruldu. Grunge, Alternatif Rock ve Punk’tan beslenerek ürettikleri müziğin tüm söz ve besteleri Cansu Saraç (Vokal) ve Meltem Balta’ya (Bas Gitar) ait olan Serin, düzenlemelerini birlikte yapıyor ve prodüktörlüğü ise grubun gitaristi Melih Balta üstleniyor.

Cansu Saraç • Vokal
Melih Balta • Elektrik&Akustik Gitar
Meltem Balta • Bas Gitar
Emre Ergün • Davul

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR