Ana SayfarockBatu Akdeniz, kendi şarkısının klibine konuk oldu!

Batu Akdeniz, kendi şarkısının klibine konuk oldu!

Bir YouTube kanalı olan Yapım Böyle, Batu Akdeniz’in “Artık Bi’ Manyağın Var” şarkısının klibini çekmek için kolları sıvadı. Akdeniz’in de haber alıp klibe dahil olmasıyla, şarkının gerçek anlamda klibi çekilmiş oldu.

Esasen bir prodüksiyon ekibi olan Yapım Böyle adlı YouTube kanalı, şarkılarını çok sevdikleri Batu Akdeniz’in yeni EP’sindeki “Artık Bi’ Manyağın Var” için klip çekmeye karar verdi. Daha önce de bir Batu Akdeniz parçasına klip çeken ekip, bu isteklerini Akdeniz’e bildirdi. Akdeniz de konuk oyuncu olarak sete geldi. Böylece Akdeniz, fanları tarafından yapılan klipte rol alarak “Artık Bi’ Manyağın Var”ı kliplendirdi.

Akdeniz, bu enteresan olayı kendi Instagram hesabından şöyle anlattı:

“Yapım Böyle ekibi; Ankara’nın gururu bir Youtube ekibi, kendilerini bilenler bilir. Geçen yıl benim şarkım Dans Et için sürpriz klip çekip yayınlamışlardı. Sonra Yasin ve Deren’le tanışıp arkadaş olduk. Dediler ki bu kez de Artık Bi’ Manyağın Var için klip yapacağız. “Ben de geliyorum bu sefer açılın” dedim ve KENDİ ŞARKIMA ÇEKİLEN FAN KLİBİNE KONUK OLDUM! Bu güzel insanların emeklerine sağlık, oldukça goygoylu bir Ankara klibi oldu, tamamını Yapım Böyle Youtube sayfasından izleyebilirsiniz. Kanallarına abone olmayı da unutmuyorsunuz, onlara bol bol sevgi gösteriyorsunuz.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR