Ana SayfaelektronikBe Svendsen'dan Nemrut Dağı'nda performans

Be Svendsen’dan Nemrut Dağı’nda performans

Elektronik sahnenin Danimarkalı güçlü temsilcilerinden Be Svendsen, Nemrut Dağı’nda özel bir performans sergileyecek. Ünlü DJ, dağdaki performasını güneş doğarken gerçekleştirecek.

2014 yılından bu yana global elektronik sahnede performanslarıyla adından söz ettiren Be Svendsen, dünya müziği ve kendine has sound’unu birleştirdiği şarkılarıyla dikkat çekiyor. Ünlü DJ, canlı enstrümanları psikedelik tınılarla harmanlıyor ve kendini “karanlıkta kök salan bir müzisyen” olarak tanımlıyor.

Portekiz’de BOOM, Fusion, Burning Man, AfrikaBurn Symbiosis gibi önemli festivaller ve Avrupa, ABD, Kanada, Avustralya, Afrika gibi dünyanın dört bir yanında çalan Be Svendsen, 14 Haziran’da sabah gün doğumunda Nemrut Dağı’nda bir performans sergileyecek.

be svensden nemrut2

Ünlü DJ, bu haberi şu sözlerle duyurdu: “Türkiye’deki tarihi ‘Nemrut Dağı’nda, Cercle Sunrise setimi duyurmaktan çok heyecan duyuyorum. Set 14 Haziran Pazartesi günü gün doğumunda gerçekleşecek ve dağın tepesinden canlı yayınlanacak. Dağdaki antik heykellerin yüzlerini ilk kez ‘Samsara’ filminde gördüm ve M.Ö. 100’lü yıllara dayanan bu devler karşısında adeta büyülendim. O zamandan beri bu benim için hayal gibiydi. Müziğimi Tanrıların Dağı’nda sunmaktan onur duyuyorum.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR