Ana SayfaDünyadanBeatles'ın hiç yayınlanmamış şarkısı ortaya çıkıyor

Beatles’ın hiç yayınlanmamış şarkısı ortaya çıkıyor

Paul McCartney, yakında çıkacak olan The Lyrics kitabında bugüne kadar hiç yayınlanmamış bir Beatles şarkısının da sözlerini paylaşacak. 

Beatles’ın bas gitaristi Sir Paul McCarney, “Hey Jude,” “Blackbird,” “Penny Lane,” “Band On The Run,” “Live And Let Die” gibi klasik Beatles şarkılarının yanı sıra bugüne kadar hiç yayınlanmamış bir Beatles şarkısı olan “Tell Me Who He Is”in de sözlerini yakında yayınlayacağı “The Lyrics” kitabında basacak.

El yazısıyla yazılmış ve daha önce hiç görülmemiş şarkı sözleri, McCartney’nin 1960’ların başına ait olduğuna inanılan defterlerinden birinde kitabı hazırlarken bulundu. Kitapta ayrıca daha önce görülmemiş kişisel fotoğraflara, taslaklara ve çizimlere de yer verilecek. “All My Loving”den “Yellow Submarine”e kadar her şarkı, yaratılışı hakkında McCartney’den yorumlarla okurla buluşacak.

McCartney kitabıyla ilgili olarak “İster evde ister yolda olsun, her zaman yapmayı başardığım tek şey yeni şarkılar yazmaktır. Bazı insanların belirli bir yaşa geldiklerinde geçmişten günlük olayları hatırlamak için günlük tutmayı sevdiklerini biliyorum ama benim böyle bir defterim yok. Elimde olan, aynı amaca hizmet ettiğini öğrendiğim yüzlerce şarkım var. Ve bu şarkılar tüm hayatımı kapsıyor” dedi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR