Ana SayfaHaberlerBEGE'den albüm heyecanı: "Müziğimin özgün olmasını istiyorum"

BEGE’den albüm heyecanı: “Müziğimin özgün olmasını istiyorum”

Hayatımıza YouTuber olarak giren ama son zamanlarda müzik çalışmalarında çok ilerleyerek ilk albümü Begefendi’yi yayınlamak üzere olan Berkcan Güven içini döktü.

BEGE adıyla yaptığı şarkıları listelerin üst sıralarına yerleşen Berkcan Güven, 29 Ocak’ta yayınlayacağı ilk albümü Begefendi için heyecanlı bir geri sayımda. Güven, Instagram hesabından müziği hakkındaki eleştirilere cevap verdi:

“Sizin için ne kadar bir anlam ifade etmese de son 6 ayımın çoğunu bu projeye yoğunlaştırdım. Düşünceleriniz görüşleriniz gram umrumda değil, kendim için yaptım bu albümü, kendime miras bırakmak için. Hayatımda bir kere albüm çıkartacağım. O yüzden artık ‘abartmıyor musun çok hype’ladın’ falan yazanlar var, hoşuna gitmeyen, darlanan takipten çıkabilir. Bu albümü patlaması için yapsaydım herkesin dinleyeceği sound’lara yoğunlaşırdım. İstediğim şey bu deği. Müziğimin de kendine özgün tarafları olmasını istiyorum, insanların fikirleri Harman‘ı yaparken de umrumda olmadı, Nazar‘ı yaparken de. Her zaman kendi bildiğimi yapıyorum. Kendi bildiğim yanlışsa yolda yanlışlarımı öğrenip bir daha yapmamaya çalışıyorum.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR