Ana SayfacazBeklemeye değer bir single: Sonic Boom'dan "Ninja"

Beklemeye değer bir single: Sonic Boom’dan “Ninja”

Vokalde Elif Çağlar, tuşlu çalgılarda Çağrı Sertel, bas gitarda Alp Ersönmez ve davulda Volkan Öktem’den oluşan Sonic Boom’un ikinci teklisi “Ninja”, nu-DC Records etiketiyle, 2 Nisan Cuma günü tüm dijital platformlarda olacak. 

Takipçileri tarafından “şampiyonlar ligi” olarak tanımlanan grup, ikinci teklileri ‘Ninja’yı yayınlamak için sabırsızlanıyor.

“DANSIM GELDİ” DEDİRTEN SINGLE

“Ninja” single’ı zengin sound’uyla,Hip hop’tan Funk’a, R&B’den EDM’e birçok türe incelikli göndermelerde bulunuyor ve Sonic Boom dinleyicisinin konserlerindeki muhteşem dans figürlerinden ilham alıyor.

En güzel figürlerinizi sergilemenizi bekleyen ve sorgusuzca kendinizi müziğin akışına bırakmanızı isteyen ‘Ninja’, grubun ilk teklisinde olduğu gibi dans etmekten hoşlananları fazlasıyla memnun edecek.

Bu arada ekibin 2 Nisan Cuma günü 22.00’de dinleyicileriyle Instagram’da canlı yayında sohbet edeceğini de ekleyelim.

SONIC BOOM KİMDİR?

SONIC BOOM, müzikseverlerin yakından tanıdığı dört başarılı isim, Elif Çağlar (vokal), Çağrı Sertel (tuşlu çalgılar), Alp Ersönmez (bas gitar) ve Volkan Öktem’in (davul) bir araya gelmesiyle, 2019 yılında, kuruldu. 2020’ nin başlarında dinleyiciyle buluşan grup, konserlerinde bestelerin yanısıra, R&B, Hip-hop ve elektronik müzik hitlerini de özgün tarzıyla yeniden yorumlayarak çalıyor.

ELİF CAGLAR BANNER

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR