Ana SayfarapBerkcan Güven, Begefendi adını verdiği ilk albümünü yayınladı

Berkcan Güven, Begefendi adını verdiği ilk albümünü yayınladı

Bir süredir müzik çalışmalarına ağırlık veren popüler YouTube yayıncısı Berkcan Güven, ilk albümü Begefendi’yi LNC Müzik etiketiyle yayınladı. 

Berkcan Güven nam-ı diğer BEGE, çalışmaları dört ay süren ve 12 parçadan oluşan Begefendi aldı albümünün tüm hazırlıklarını tamamladı. Albüm öncesi yayınlanan “Harman”, “Nazar” ve “Eksi” şarkılarının ardından Begefendi albümünde yer alan “B.S.G (ft. Emir Taha)” çalışmasını kliplendirdi.

On iki parçadan oluşan albümün 9 şarkısı  justsayin’e, geri kalan üçü ise Bugy, DJ Artz ve emir taha’ya ait. Yapılış süreci oldukça zorlu geçen albümde SAMIH, Stoopid Lou, Oscar Zulu, Candychyld, 4nghts, Bodi ve Mr.Chopin ile çalışan Berkcan Güven (BEGE), stüdyoda haftada dört gün kamp yaptı.   

Albümde “Nerdeyim Alo”, “Meydey”, “Gecelerin Derdi” gibi şarkılar dikkat çekiyor. Güven, albümde yer alan “Yıldızlarla Raks”, “Nerdeyim Alo” ve “Balon Freestyle”a da klip geleceğini söyledi. Güven’in daha önce duyurusunu yaptığı hatta birini kliplendirdiği “Vergi” ve “Labirent” şarkıları ise genç yeteneğin Soundcloud hesabında dinlenebilecek. 

Berkcan Güven (BEGE)’in Begefendi albümü LNCmusic etiketiyle tüm dijital platformlarda. Albümün yeni klibi “B.S.G. (ft. Emir Taha)” ise Berkcan Güven YouTube kanalında yayınlandı. Klip şu an YouTube trendlerde 3 numara.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR