Ana SayfaalternatifBernadette Lara'dan "Polity"e oyun müziği

Bernadette Lara’dan “Polity”e oyun müziği

İstanbullu genç müzisyen Bernadette Lara, JIB Games ekibiyle birlikte JIB’in yeni oyunu “Polity” için “Everlasting Hope” adında bir şarkı seslendirdi. 

Alternatif pop türünde olan şarkı, bir yapay zeka sistemi olan Snotra’nın, bir yaşam yaratmaya çalıştığı bilinmeyen bir gezegene yolculuğunu anlatıyor. Buradaki fikir, insanlığa daha yakın bir şey oluşturmak için yapay zeka sistemine duygular vermektir: Umut, merak, şefkat, tutku, güven ve inanç. Şarkı, daha sonra herkesin yolculuğu haline gelen bu yolculuktaki bir topluluk içinde arzularına sadık ve şefkatli bir birey olmayı yansıtıyor.

Lara, şarkısı için şunları söylüyor: “Everlasting Hope, kendimden başka birinin isteği üzerine yaptığım ilk şarkı. Benim için çok önemli bir çalışma çünkü bu şarkı vasıtasıyla aktarmaya çalıştığımız duygular oldukça değerli ve daha önce üzerine beste yapmadığım duygu durumları içeriyor, dolayısıyla alışılagelmiş Bernadette Lara sound’undan farklı bir tecrübe yaratıyor. Şarkının, oyunun vermeye çalıştığı mesajın insanlara ulaşması için iyi bir araç olmasını umuyorum.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR