Ana SayfaHaberlerBerrin Keklikler ve Zen-G'den "Boulevard" geldi

Berrin Keklikler ve Zen-G’den “Boulevard” geldi

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Berrin Keklikler, çalışmalarına hızla devam ediyor. Genç yıldız, son dönemin yükselen rap müzisyenlerinden Zen-G ile ortak bir çalışmaya imzasını attı.

Miss Universe Turkey 2013 ödülünü alan ve aynı sene yurtdışında düzenlenen Miss Universe yarışmasında Türkiye’yi başarıyla temsil eden Berrin Keklikler, müzik dünyasındaki çalışmalarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Günden güne rap müzikseverlerin yakın takibe almaya başladığı genç yıldız, şimdi de rap müzikte son dönemin en çok sevilen işlerine imza atan isimlerinden Zen-G ile ortaklaşa yaptıkları  “Boulevard” şarkısını yayınladı. Sözleri Berrin Keklikler ve Zen-G’e, müziği ise Berrin Keklikler’e ait olan “Boulevard”ın düzenlemesi ise Can VS ve Oster’in ortak imzalarını taşıyor.

Sequence 03.00 02 48 05.Still014

Şarkının Cem Kılıç yönetmenliğinde, Ümraniye Platoları’nda kameraya alınan video klibi ise birbirinden renkli görüntülere sahne oluyor. Berrin Keklikler ve Zen-G’nin bir alışveriş merkezinde başlayan macerası, dans sahneleriyle de izleyenleri bu eğlenceye davet ediyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR