Ana SayfaalternatifBeyza Doğuç'tan "Her Yere Yakışıyorsun"

Beyza Doğuç’tan “Her Yere Yakışıyorsun”

Müzisyen kimliğinin yanı sıra kısa filmler de çeken yetenekli şarkıcı Beyza Doğuç., yeni şarkısı “Her Yere Yakışıyorsun”u Garaj Müzik etiketiyle yayınladı.

2019’da yayınladığı ilk single’ı “Ben Hep Burdayım”la dikkat çeken genç müzisyen Beyza Doğuç, yeni şarkısı “Her Yere Yakışıyorsun”u 11 Mart’ta digital platformlarda yayınladı.

Beyza Doğuç, ortaokul ve lise yıllarında dahil olduğu korolar ile müzik hayatına başladı. Lise yıllarında okul grubunun solistliğini yaparken bir yandan internette yayınladığı romanının milyonlara ulaşmasıyla küçük yaşlarda tanınmaya başladı. Okuyucuları ile paylaştığı beste ve yorumları büyük ilgi gördü. Kendi çektiği kısa filmleri bir süre sonra müzikleriyle bir araya getirdi ve bestelerine amatör klipler çekmeye başladı. Kolaj ve çizgi film tarzı klipleriyle insanların dikkatini çeken Beyza Doğuç, 2018 yılı ile birlikte seyircilerle buluşmaya başladı. İnternette amatör kayıtlarını yayınladığı yirminin üzerinde bestenin ardından, 2019 Mart’ta ilk Single’ı “Ben Hep Burdayım”ı Garaj Müzik etiketiyle yayınladı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR