Ana SayfaDünyadanBillie Eilish belgeselinden bir yeni fragman daha

Billie Eilish belgeselinden bir yeni fragman daha

Grammy ödüllü dünyaca ünlü 19 yaşındaki müzisyen Billie Eilish’in Apple TV’de yayınlanacak Billie Eilish: “The World’s A Little Blurry” belgeselinden yeni bir fragman paylaşıldı.

26 Şubat’ta Apple TV’de yayınlanacak olan Billie Eilish belgeseli “The World’s A Little Blurry”den ikinci fragman geldi. Eilish tarafından yaklaşık bir yıl öncesinden duyurulan belgesel, RJ Cutler tarafından yönetildi ve Eilish’in şirketi Interscope Records’un da işbirliğinde hazırlandı. Belgeselde, Eilish’in tüm dünyada büyük bir fırtına kopartan ilk albümü When We All Fall Asleep, Where Do We Go?’nun yapım süreci anlatılıyor.

2019 yılında yayınlanan bu albümün ardından 2020’yi birkaç single ile devam ettiren Eilish, yeni albümünün de neredeyse tamamlandığı müjdesini verdi. Geçtiğimiz günlerde stüdyodan bir fotoğraf paylaşan sanatçı, bu albümle “Yeni bir çağ” başlatacağını da sözlerine ekledi.

Eilish, bu belgeselin yanı sıra hayatı hakkında bir sesli kitap yayınlama hazırlığı içinde. 11 Mayıs’ta yayınlanacak olan sesli kitap hakkında Billie, “Bu kitaptaki tüm fotoğrafları tek tek seçip, aylarca saatlerce aile albümlerime ve arşivlerime dökerek harcadım. Umarım siz de onu seversiniz” diyor.

BILLIE EILISH BANNER

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR