Ana SayfaDünyadanBillie Eilish o peruğu neden taktığını anlattı

Billie Eilish o peruğu neden taktığını anlattı

Rolling Stone, Billie Eilish’i temmuz-ağustos sayısı kapağına taşıdı. Eilish, ilk kez büyük olay olan yeşil-siyah peruğu neden taktığını anlattı. 

Rolling Stone dergisine kapak olan Billie Eilish, yakın zamanda ikinci solo albümü Happier Than Ever’ı 30 Temmuz’da dinleyicisiyle buluşturacak. Eilish, kapak röportajında çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte o röportajdan satırbaşları…

Rolling Stone dergisi, Happier Than Ever‘ı “farklı bir tür kabus” olarak nitelendiriyor. Şarkı sözlerinin çoğu duygusal istismar, güç mücadeleleri ve güvensizlik hakkında. Şarkılarda şöhret üzerine derin düşünceler ve gizli romantik buluşma fantezileri de var.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Rolling Stone (@rollingstone)’in paylaştığı bir gönderi

DİZİ İZLEME BAĞIMLISI 

Billie tam bir telefonda dizi izleme bağımlısı. “Telefonumda bir şey izlemeden tuvalete gidemem” diyor. “Dişlerimi fırçalayamıyorum. Yüzümü yıkayamıyorum.” Geçen yıl boyunca pek çok şeyi yeniden izlemiş: Sherlock, The Office (muhtemelen altı kez diyor) New Girl (dört kez gibi) Jane the Virgin. Ayrıca Good Girls , Killing Eve, The Flight Attendant, The Undoing ve Promising Young Woman. Bunları da dörder kez izlemiş.

KİMSE BENİ GERÇEKTEN TANIMIYOR

“Hayranlara düşündüğüm ve hissettiğim her şeyi söyleyebilmeyi ve bunun sonsuza kadar internette yaşamamasını isterdim. Hakkımda konuşup sorunlu diyebilirler. Ya da bilmiyorum, ‘Kim ne derse desin’ de diyebilirler. Diğer üzücü olan şey, beni gerçekten tanımıyorlar. Ve onları gerçekten tanımıyorum, ama belli ki birbirimize bağlıyız. Sorun şu ki, birini tanıyormuş gibi hissediyorsun ama tanımıyorsun. Çok garip.”

NEDEN O PERUĞU TAKTI? 

Eilish , bu yıl Grammy’de When We Fall Asleep dönemine (ve onu ünlü yapan görünümüne) Finneas’la tek seferlik “Everything I Wanted” adlı single’ı seslendirerek veda etti. Happier Than Ever neredeyse tamamlanmıştı ama henüz yeni sarışın görünümünü sergilemeye hazır değildi. Bu yüzden onu yeşil-siyah bir peruğun altına sakladı. “Garipti,” diyor: “Yeşil saçlı eski Billie Eilish’i çalıyordum, bir buçuk yıl öncesinden bir şarkı söylüyordum, henüz çıkarmadığım 16 yeni şarkım varken. Hayranlar bunun bir döneme veda olduğunu bile bilmiyorlardı. Bu biraz yürek parçalayıcı ama aynı zamanda sevimliydi.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR