Ana SayfaDünyadanBillie Eilish'ten yeni single: "Lost Cause"

Billie Eilish’ten yeni single: “Lost Cause”

Billie Eilish yeni albümü 30 Temmuz’da yayınlanacak olan ikinci albümü Happier Than Ever‘dan yeni single’ı “Lost Cause”u yayınladı. 

Sal artık şu albümü Billie!

Albümün ilk single’ı “Your Power“ı nisan ayının sonunda dinleyicilerle buluşturan Billie Eilish, “Lost Cause” adını verdiği ikinci single’ını yönetmenliğini de üstlendiği klibiyle birlikte yayınladı.

Alt-folk ve R&B öğelerinin hissedildiği şarkının klibi, Eilish’in “Çekerken hayatımızda olmadığımız kadar seksi olduk” dediği klibi bir grup kadının pijama partisinde eğlenmesini konu alıyor.

Kayıtları Los Angeles’ta tamamlanan Happier Than Ever‘ın tüm şarkılarının söz, beste ve prodüksiyonları Eilish’le birlikte ağabeyi Finneas imzalı. Eilish’in daha önce yayınladığı “My Future” ve “Therefore I Am” single’ları bu albüme dahil değil.

Billie Eilish’in ilk albümü When We All Fall Asleep, Where Do We Go? 2019’da yayınlanmış ve Grammy ödüllerinde En İyi Albüm kategorisi de dahil olmak üzere 7 Grammy ödülünün sahibi olmuştu. Eilish aynı zamanda Grammy adayı olan en genç şarkıcı olduğu için de Guinness Rekorlar Kitabı’na girmişti.

BILLIE EILISH BANNER

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR