Ana SayfaalternatifBirkan Nasuhoğlu'ndan kuzenine: "Yollar Bitmez"

Birkan Nasuhoğlu’ndan kuzenine: “Yollar Bitmez”

Bir yandan Yedinci Ev’le konserlerine bir yandan da solo çalışmalarına devam eden Birkan Nasuhoğlu, kuzeni Ergin Nasuhoğlu anısına “Yollar Bitmez” şarkısını kaleme aldı. 

“Yollar Bitmez”, Birkan Nasuhoğlu’nun 2022 yılında yayınlayacağı solo albümünden paylaştığı ilk parça olma özelliğini taşıyor.

Söz ve müziği Birkan Nasuhoğlu’na ait olan parçanın prodüktörlüğünü Can Güngör üstlendi. Albüme dair ipuçları da veren parçayla ilgili Nasuhoğlu şöyle diyor: ‘Bu şarkımda, insanın kendi çaresizliği ile girdiği savaştan mağlup ayrılması gerçeği ile yüzleşiyorum. Ergin Nasuhoğlu anısına…’

birkannasuhoglu

BİRKAN NASUHOĞLU KİMDİR

Birkan Nasuhoğlu, 2017 yılında yayınladığı Varsa Yoksa parçasıyla başladığı solo
kariyerinde ‘folk’ müziğinden izler taşıyan güçlü şarkı sözleri ve besteleriyle ön plana çıktı. Bi’Fazla, Anlat Ona, Diken gibi milyonlarca dinlenmeye ulaşan parçaların sahibi olan müzisyen; Gökhan Türkmen, Nova Norda, Elçin Orçun, Dilhan Şeşen gibi başarılı müzisyenlerle ortak çalışmalar yayınladı. Nasuhoğlu, şarkı sözlerinde olduğu gibi kayıt sürecinde de müziğinin olabildiğince samimi ve yalın olmasına özen gösteriyor. Üç yıllık bir aradan sonra geçtiğimiz günlerde tekrar bir araya gelerek üç yeni single yayınlayan Yedinci Ev grubunun da vokali ve aynı zamanda tüm parçalarının söz ve bestecisi olan müzisyen, 2022’de yayınlayacağı solo albümünün hazırlıklarını tamamlamak üzere.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR