Ana SayfaalternatifBirkan Nasuhoğlu'ndan yeni şarkı: "Diken"

Birkan Nasuhoğlu’ndan yeni şarkı: “Diken”

Alternatif müziğin yetenekli kalemlerinden Birkan Nasuhoğlu, uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni şarkısı “Diken”i iki versiyon olarak yayınladı.

Söz ve müziği Nasuhoğlu’na ait olan şarkının aranjesi Gökhan Türkmen ve Mahmut Albulak imzalı. Sanatçı şarkıyı “Diken’i en az gönlümdeki yeri kadar sahiplenen herkese ve sıcak yuvam GTR Müzik ailesine çok teşekkür ederim” diyerek tanıttı.

“Diken”in canlı akustik olmak üzere bir versiyonu daha var.

BİRKAN NASUHOĞLU KİMDİR?

Profesyonel müzik kariyerine vokal/gitar görevini üstlendiği Yedinci Ev grubunun 2013 yılında yayınladığı Şimdi albümü ile başladı. Grubuyla birlikte 2 albüm, 1 tekli yayınladı. Bu çalışmalarda yer alan 19 şarkının söz ve müziğini yaptı. 2018 senesinde Yedinci Ev’in müzikal yolculuğuna son verme kararı almasıyla birlikte solo kariyeri için çalışmalara başladı. Elçin Orçun ile yayınladıkları ve dinleyiciler tarafından büyük ilgi gören Varsa Yoksa, Bi’ Fazla şarkılarının yanı sıra Dilhan Şeşen ve Gökhan Türkmen ile de ortak çalışmalar yayınladı. 2019 senesinde 7 tekli ve 5 şarkılık bir EP yayınlayan Birkan Nasuhoğlu, 2020 senesinde de yeni teklileriyle dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR