Ana SayfaHaberler"Black Mirror"ın yeni sezonu bomba gibi geliyor

“Black Mirror”ın yeni sezonu bomba gibi geliyor

“Black Mirror”ın yeni sezon hazırlıklarına başlandı, hem de heyecan verici bir oyuncu kadrosuyla.

2011’de yayınlandığı anda ses getiren ve her sezonu ayrı bir bomba etkisi yaratan “Black Mirror” üç yıllık uzun bir aranın ardından yeni sezonuyla izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Pandemiyle birlikte serinin yaratıcıları yeni sezon hazırlıklarından vazgeçmiş ve bunun yerine Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Leslie Jones gibi yıldız isimleri içeren “Death to 2020”yi çekmişlerdi.

Ve güzel haber Netflix‘ten geldi! “Black Mirror”ın 6. sezonunun hazırlıklarına başlandı, oyuncu kadrosu ise sabırsızlanmamız için ayrı bir neden. Şu ana kadar kesinleşen isimler: “Breaking Bad” ve “Better Call Saul” ile kalbimizi çalan Aaron Paul, “Penny Dreadful”un Ethan‘ı Josh Hartnett ve “House of Cards”tan tanıdığımız Kate Mara.

Bu yıldız isimlerin yanı sıra bilimkurgu dizisinin yeni sezonunda Zazie Beetz, Paapa Essiedu, Danny Ramirez, Clara Rugaard, Auden Thornton ve Anjana Vasan da yer alacak. Ayrıca yeni sezonun her bir bölümünün başlı başına bir film gibi daha sinematografik olacağına dair de dedikodular ortalıkta geziniyor.

2019’da yayınlanan 5. sezonu henüz izlemediyseniz, sizi şuraya alalım:

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR