Ana SayfaHaberlerBLACKPINK ne zaman geri dönüyor?

BLACKPINK ne zaman geri dönüyor?

BLACKPINK fanlarına müjde! Yeni albümleri ağustos ayında yayınlanacak, ayrıca yıl sonunda dünya turnesine çıkmaya hazırlanıyorlar.

K-pop’un en sevilen gruplarından BLACKPINK, 2020 yılında çıkardıkları ilk albümleri “The Album“ün ardından yeni albüm müjdesini verdi. Ağustos ayında çıkacakları yeni albümün de en az ilki kadar başarı yakalayıp yakalamayacağını merak ediyoruz. Çünkü “The Album” yayınlandığında bir milyondan fazla kopya sattı ve Billboard 200’de iki numaraya yerleşen ilk Koreli kadın grup unvanını kazandı. 

Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa‘dan oluşan Güney Koreli BLACKPINK‘in yapım şirketi YG Entertainment, yeni albümün kayıtlarında son aşamaya geldiklerini ve ağustos ayında çıkış yapacaklarını açıkladı.

Geçen hafta grup bir rekora daha imza attı. YouTube’ta abone sayısı 75 milyona ulaşarak rekoru elinde tutan Justin Bieber‘ı geçmiş oldu.

Yeni albüme sayılı günler kalmışken, gelin Selena Gomez‘le birlikte seslendirdikleri “Ice Cream” şarkısını dinleyerek bu sıcak yaz günlerinin keyfini çıkaralım.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR