Ana SayfaDünyadanBLACKPINK üyesi Rosé'den solo albüm: On The Ground

BLACKPINK üyesi Rosé’den solo albüm: On The Ground

K-Pop dünyasının en sevilen ekiplerinden BLACKPINK elemanlarından Rosé, ilk projesi R‘yi ve çıkış şarkısı “On The Ground”u yayınladı. 

Rosé 2016 yılından beri BLACKPINK grubu elemanlarından biri. İki parçadan oluşan projesinde ocak ayında BLACKPINK’in online konseri The Show içinde canlı olarak seslendirdiği “Gone” parçası da yer alıyor. Her iki şarkı da İngilizce.

“On The Ground” yayınlandığı ilk 5 saat içinde 14 milyonun üzerinde görüntülenme elde etti. Ve şarkı, YouTube Türkiye trendlerinde de 3 numarayı gördü.

Rosé, ilk solo projesini yaparken kapak görselinden şarkı yazımına kadar birçok konuya karıştığını söylüyor. Genç sanatçı; Korea Herald’a göre, “Hayranlarımız bunu çok uzun zamandır bekledikleri için tatmin edici olmasını istedim” açıklamasında bulundu. Rosé, kayıtlar sırasında müzik tutkusunu tekrar hatırladığını da fark etmiş: “Kendi kendime düşündüm ve müziği ne kadar sevdiğimi fark ettim, rahatladım. Müzikle büyüdüm. Şarkıları kendileri için en uygun dil olduğunu düşündüğüm için İngilizce yazdım. Umarım bu şarkılar dinleyicileri de rahatlatabilirler.”

BLACKPINK BANNER 2

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR