Ana SayfaHaberlerBluTv'de Aralık ayında neler var?

BluTv’de Aralık ayında neler var?

Dizi, film ve belgesellerle BluTv Aralık ayı programı yine her zevke hitap eden zengin bir içerik sunuyor. 

BluTv arşivine eklediği yeni film, belgesel ve dizilerle zengin bir içerik sunmaya devam ediyor. Gelin Aralık ayında neler izleyeceğiz hep birlikte keşfedelim.

BluTv’de yayına girecek filmler

The Elon Musk Show

The Elon Musk Show”, şu sıralar Twitter’ı satın almasıyla çok konuşulan Elon Musk’ın aile üyeleri, yakın arkadaşları ve iş ortaklarıyla yapılan röportajlar ile geçmişten bugüne Musk’ın kariyerindeki önemli anlara odaklanıyor.

Wonder Woman 1984

Wonder Woman lakaplı Diana Prince, bu kez iki yeni düşmanla karşı karşıya! Varlıklı iş insanı Max Lord ve bir trajediden sonra kötü adama dönüşen Cheetah ile “Wonder Woman” macerası devam ediyor. 

Diğer filmler

  • Godzilla vs Kong
  • Tom & Jerry Film
  • The Green Knight

BluTv’de yayına girecek diziler

Planet Sex with Cara Delevingne

Bu dizide, Cara Delevingne insan cinselliğiyle ilgili büyük soruları araştırıyor. İlişkiler, cinsel çekicilik ve pornografinin popülaritesi gibi konular ele alınıyor.

Diğer diziler

  • Roslund & Hellstrom: Cell 8
  • This England
  • Wreck

discovery+

Ve BluTv seçkisine eklenen yeni belgeseller!

Inside the Heist

“Inside the Heist”ta dünyadaki en ses getiren soygunların ardındaki hikayeler anlatılıyor. Akla hayale sığmayan zenginlikleri ele geçirmek için yapılan planlar gözler önüne seriliyor.

Written in the Stars

Uzman astrologlar, aşkı bulmaya niyetli 12 bekarı sadece doğum haritalarını kullanarak eşleştiriyor. Çiftler, astrolojinin doğum yeri ve Aşk Tanrıçası Venüs’ün evi olan Yunanistan’da astrologlar tarafından tasarlanan romantik randevulara çıkıyorlar.

90 Day Single Life

90 Day evreninin en çok konuşulan isimleri, bir kapı kapanırsa bir diğer kapının açıldığını kanıtlamaya geliyor. “The Single Life”ın yepyeni sezonunda izleyiciler, başarısız ilişkilerinin ardından tekrar flört dünyasına atılan altı kararlı bekarı takip ediyor. 

The Journey of India

Bollywood efsanesi Amitabh Bachchan’ın anlatımını üstlendiği film serisi, ülkenin son 75 yıldaki ilerlemesine, etkilerine ve başarılarına derinlemesine bir bakış sunuyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR