Ana SayfaHaberlerKıvanç Tatlıtuğ, Onur Saylak, Hakan Günday… “Boğa Boğa” 21 Nisan’da Netflix’te!

Kıvanç Tatlıtuğ, Onur Saylak, Hakan Günday… “Boğa Boğa” 21 Nisan’da Netflix’te!

Netflix Türkiye’nin yeni orijinal yapımı “Boğa Boğa” Onur Saylak ve Hakan Günday’ı yeniden bir araya getiriyor. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in yer alacağı film 21 Nisan’da yayınlanacak.

Daha önce “Şahsiyet”, “Daha” ve “Uysallar” projelerinde birlikte çalışan Onur Saylak ve Hakan Günday’dan yepyeni bir iş birliği! Netflix Türkiye’nin yeni filmi “Boğa Boğa”da bir kez daha bir araya gelen yönetmen-senarist ikilisi yine heyecan verici bir hikayeyle seyircilerin karşısına çıkacaklar. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile Funda Eryiğit’in paylaştığı film Assos’a taşınan İstanbullu bir çiftin hikayesine odaklanıyor.

Yalın ve Beyza çiftinin, yeni bir hayata başlama amacıyla taşındıkları küçük köyde yerli halk tarafından olumsuz tepkilere maruz kalmalarıyla başlayan “Boğa Boğa” izleyiciye özgün bir gerilim vadediyor. Film, Netflix öncesinde 42. İstanbul Film Festivali’nin Ulusal Yarışma bölümünde prömiyerini gerçekleştirip Altın Lale için yarışacak. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği filmin ilk fragmanı da yayınlandı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR